نتایج جستجو برای عبارت :

ایا لبتاب لنوا بخریم یا ایسوس!!!

پیشنهاد من است که لنوو بخرید چون لبتاب قوت بیشتری نسب به ایسوس دارد و بیشتر ایسوس برند است و قیمت های بالای مانند 4 میلیون به بالا دارد اما لنوو لبتاب های ارزون و به صرفه در بازار میدهد پیشنهاد من لنووا است  اما ایسوس کیفیت بالاتری دارد اما لنوو بهتر است
در بعضی مواقع برنامه نیاز است که مقدار شارژ لبتاب را بدست بیاورد.
به عنوان مثال شما یه برنامه سنگین ساخته اید و میخواهید اگر برنامه شما یر روی یک لبتاب اجرا شد مقدار شارژ باتری را بدست آورید و زمانی که مثلا شارژ باتری 30 درصد شد برنامه شما شروع به سبک و بهینه کردن خود کند
یا اینکه مثلا
ادامه مطلب
با سلام دوستان میخوام یک مطلب تکمیلی درمورد مرورگر کریپتوتب براتون بنویسم طرز کار این مرورگر اینجوره که میاد با استفاده از سی پی یو کامپیوتر یا لبتاب یا موبایل و... کد بیت کوین رو تولید میکنه به طوری که مانند دلار بتونید در صرافی ها بفروشید حالا چجوری سرعت تولید بیت کوین رو ببریم بالا دو راه حل هست راه حل اول اینه که شروع به جمع کردن زیر مجموعه کنید وقتی از لینک بالا مرور گرو دانلود و نصب کردید و روی ایکون نارنجی بالای صفحه کلیک کردیم و ماینین
یه نکته در مورد خرید از دیجیکالا بهتون بگم قصد بدی گفتنش ندارما وگرنه هزارتا مزیت عالی داره که هیجا نداره فقط یه تجربستداداشم رفته بود لبتاب بخره اول وارد سایت شده بود قیمت لبتاب 200 هزار تومان بالاتر بود سپس با گوشی وارد شده بود 200 هزار تومن کمتر بوداین یعنی اینکه دیجی کالا اگه بفهمید مشتریش هستید قیمت ها رو گیرون تر میده من دقیق نمیدونم  این چجوریه ولی داداشم میگفت چندین بار چک کردم با سیستم های مختلف وقتی وارد حساب کاربری میشدم 200 تومن بال
نمی دونم صدام میاد یا نه ولی خواستم بگم اینجا خیلی خوبه.مخصوصا این آپشن پیام کوتاهش برای یکی مثل من که تمام دار و ندارش خلاصه شده تو یه گوشی نوکیا دوازده دو صفر و یه لبتاب و چند تا سر رسید و کتاب ، خیلی خوبه.یکی که تو جَمعه ، تو خونه شه ولی کولی وار و تنها زندگی می کنه. خواستم خاطره بازی کرده باشم.به یاد بوغ های مودم دیلاپ ، یاهو ، بلاگفا ، فیسبوک ، بازی فلش ، چت روم... . وبلاگا دلنشین ترن ، صمیمی ترن ، موندگارترن ، هرچند میدونم بعد دو سه روز دیگه وق
تو اکثر سایت مطالب بیشتر درمورد نرم افزار بوده.نوبتی هم که باشه نوبت سخت افزاره!!!.
این پاورپوینت اجزای تشکیل دهنده ی کامپیوتر را نشان می دهد. و شما را با چگونگی ساخت کامپیوتر و لبتاب و... خیلی زیاد آشنا می کند. لظفا اگر دانلود کردید دنبال کنید و نظر بدهید.

دانلود پاورپوینتحجم: 4.82 مگابایت
در چند روزی که نمی نوشتم ۱۵ فالور به فالور هایم اضافه شده و پروفایل ویزیتم ۲۸۰ باقی مانده، یعنی از نظر اقتصادی ننوشتنم به صرفه تر از نوشتن است! ولی آن چیزی که حال دل را خوب می کند نوشتن است:-)...شما فرض کن می روی مغازه حال خوب فروشی و یک کیلو حال خوب می خری، می آوری خانه، حال خوب ها را پرت میکنی در حوض آبی وسط حیاط،‌ قلوپپ می روند تا ته حوض و دوباره می آیند روی آب، پس از مدتی حال های خوب را در یک سینی مسی جمع می کنی می گذاری ایوان،‌ زیرانداز طرح لیل
سلام.
قبلا در مورد گوشیم اینجا نوشتم ( کلیک )
اما حالا ، چه اون داستان و یا سرقت بعدش 

1.اگه لبتاب یا گوشی دوم دارید و مثلا سیم کارت شما ایرانسل هست ، سعی کنید در برنامه ایرانسل من ، اطلاعات گوشی مورد نظرتون داخلش باشه و رصد کنید که مثلا چقدر شارژ داره و اینترنت و ایناش چجوریه ، تو بخش ریز مکالمات شما میتونید از تماس های گرفته شده ، یه pdf داشته باشید.

اگه هم می پرسید که من از رو لبتاب چجوری برنامه ایرانسل من رو نصب کنم ، شما اول باید یه شبیه ساز
سلام
امروز وقتی از خواب بیدارشدم شنیدم که مادرم میخواهد برود وبرود حلیم ونون تازه بخرد وبیاید تا باهم ودورهم صبحانه بخوریم و پدرم از کارمادرم خوشش امد و گفت: علی هم  با خو دتببر تا دست تنها هستی وبعد مادرم گفت باشد   وبعد هم من هم رفتم تا لباس بپوشم و تا دنبال مادرم برو م 
منو مادرم ام روز یک پیاده روی اساسی کردیم  و مادوتا اول رفتیم حلیم گرفتیم و بعد رفتیم نون سنگک برای صبحانه گرفتیم  و بعد رفتیم خانه و یک صبحانه ی درجه یک خوردیم.
یه کم بعد از
چند وقت پیش مبهم محترم ما رو دعوت کرد به این چالش،امروز وقت نوشتن داشتم و نوشتیم، نوشتنش سخت نبود:)
گوشیم زنگ میخوره و جواب میدم. آقای ملوچک این وبسایت ما چی شد؟+ کارش تمومه،آخر هفته تحویل داده میشهآقا بدقولی نکنیاااااا،مشتری منتظره و پیگیره+ باشه باشه نگران نباش،تمومه کارش،واسه بازار گرمی میگم آخر هفتهخوش میگذره سفر؟
+ آره جاتون خالیه،تپه و کوهای اینجا عالیه،انگار یه فرش سبز پهن کردن روی زمینمگه کجایی؟
ترکمن صحرا+ به به خوش بگذره،من برم
آداپتور لبتاب جون سفید قشنگم سوخت اخه چرااااا
+ عصبی شدم بی حوصله و بی هدف
مقصر همشونم خودمم...
دوباره برگشتم ب دوران افول
چرا نمیتونم ی چیر خوب رو نگه دارم یا ی چیز بد رو ترک کنم؟
+ حس خوبی ندارم
ن دیگه حوصله اینجا رو دارم ن دوس دارم برم خونه
مطمئنا شرایط سختی منتظرمه و من میترسم و مطمئن نیستم شهامت و جرئت لازم رو داشته باشم
از اینکه برم زیر ذره بین همه میترسم
الان چ وقت تموم شدن ترم بود
از هر طرف برم باختم!
وحشتناکه
خدایا! حکمت و کرمت رو شکر...
این
به نام خدا

بله! عنوان رو درست خوندید!!! ، در این پست میخوام نحوه ی نصب یک توزیع لینوکس رو روی فلش بهتون یاد بدم!!! اگه سوالی داشتید حتما واسم کامنت بزارید :)سیستم عامل لینوکس بسیار قابل حمل هست, به این معنی که شما میتونید این سیستم عامل رو روی هر نوع حافظه ای نصب کنید, این حافظه میتونه یک حافظه ی اینترنال (داخلی) باشه که داخل کیس کامپیوتر ها و لبتاب ها هست, میتونه یک حافظه اکسترنال (خارجی) باشه که توسط usb به سیستم وصل میشه, و حتی میتونه یک حافظه
۱- بهترین زمان مرور لغاتجدیدترین تحقیقات تا سال ۲۰۲۰ ثابت کرده است که برای یادگیری یک لغت عربی بازه زمانی زیر بهترین متد است:
وقتی واژه ای را یاد می گیرید (چه در کلاس یا از کتاب و …) آن را مجددا همان شب بصورت خیلی گذرا مرور کنیدمجددا ۶-۷ روز بعد همان وازه را مرور کنیدنهایتا هم ۲۷-۳۰ روز بعد مجددا آن واژه را مرور نمایید.این زمان مرور واژه ها یادگیری لغات را تا دو برابر کارآمد تر می کند!
۲- لیست تهیه کنیدواژه های زبان عربی همیشه اطراف ما هستند.  نش
 پاور بی آی آخرین و بهترین ابزار هوش تجاری و مصورسازی داده شرکت مایکروسافت است. این ابزار شما را قادر می‌سازد با سرعت بسیار بالایی داشبورد‌های مدیریتی فوق العاده ای طراحی کنید. وجود این داشبوردهای مدیریتی باعث افزایش اثربخشی داده‌های شما می‌شوند و منجر می‌شوند بتوانید داده‌های خود را بر روی هر ابزاری (کامپیوتر، لبتاب، تبلت، تلفن همراه) نظارت کنید. پاور بی آی (power BI) امکان تحلیل اطلاعات و داده ها را برای کارشناسان حوزه های مختلف حتی آنها
شده یه وقتایی خودتونم ندونید که چرا ارید در مقابل چیزی مقاومت می کنید؟این چند روز من نمی دونم چرا اما دستم به نوشتن نمیره انگار یکی دستمو از خودکار و کیبورد و هرچیزی که میشه باهاش یادداشت کرد کنار می کشه
اما الان بعد از چند دقیقه ذل (زل) زدن به صفحه لبتاب تصمیم گرفتم بنویسم تا طلسم شکسته بشه
نه از گذشته می نویسم نه از آینده نه حتی از این لحظه 
فقط می نویسم که یادم بیاد چه معجره ایه 
مینویسم تا به قول کتاب " بنویس تا اتفاق بیافتد" خودم جواب خودمو
1- بهترین زمان مرور لغات
جدیدترین تحقیقات تا سال 2020 ثابت کرده است که برای یادگیری یک واژه زبان انگلیسی بازه زمانی زیر بهترین متد است:
وقتی واژه ای را یاد می گیرید (چه در کلاس یا از کتاب و …) آن را مجددا همان شب بصورت خیلی گذرا مرور کنید
مجددا 6-7 روز بعد همان وازه را مرور کنید
نهایتا هم 27-30 روز بعد مجددا آن واژه را مرور نمایید.
این زمان مرور واژه ها یادگیری لغات را تا دو برابر کارآمد تر می کند! حال سراغ سایر نکات می رویم:
2-لیست تهیه کنید
لغت واژه های
جمعه 29  / 9/ 98
سلام
امروز صبح وقتی ازخواب بیدار شدم ر فتم دشویی وبعد دبا ره گرفتم خوا بیدم بعد مادر گفت که میری ببینی که نون وایی و
ببینی نان میپزد ومنهم گفتم که ببخشید ولی من الان خسته ام می خواهم بخواهم وگرفتم خوابیدم.وبین دو راهی خیلی سخت قرار گرفتم
یکم که گذشت من فهمیدم که عمو امینم برای ما حلیم  آورده است ومن خیلی خو شحال شدم وبا خودم گفتم که آخجون حلیم
بعد مادرم گفت که  حالا بورو و از مادر بزر گت  سه تا نون بگیروزود بیاخونه تا صبحانه بوخور
همون مسیر همیشگی 
لبتاب باز
تو نمازخونه خوابگاه
وبلاگ گردی
و در آخر هوس نوشتن
داشتم به این فکر می کردم حس و حال نوشتنم درسته از خودمه اما انگار نوع نوشته هام رو دارم مخلوطی از تمام وبلاگایی که دوسشون دارم الگو می گیرم
نمی دونم الگو گرفتن اینجوری درسته یا نه
ولی الان واقعا فکر کردم اینجا انگار خودم نیستم
خواستم اینجا به خودم قول بدم که از این به بعد حد اقل تو نوشته ها خودِ خودم باشم
می دونی تو دنیای بیرون ما آدما خیلی سخته خودت باشی
اصلا قشنگ ن
سلام
امروز  صبح وقتی از خاب  بیدار شدم  پدرم داشت از خانه  میرفت بیرون  ومن رفتم بیرون واز توی ماشین وفلاکس رابرای پدرم بردم  تامادرم  ان را برای پدرم پور از چایی کند وان کار را کرد وبعد پدرم به ما گفت که بچه ها کی می یاید
در را برای من باز کند ومن رفتم ودر  را  برای پدرم باز کردم  وبعد کیلید در را به پدرم دادمودباره تکنیکی هنگام  در بستن در را  قفل کردم ولی فقت من توانستم هنگام در  بستن یکی از در ها را قفل میکردم و کردم  وبعد از قزی یه در قفل ک
صبح بود ، یه صبح معمولی و خسته کننده مثل سایر صبح های ایام عید و من تصمیم گرفته بودم بعد از یک عالمه بی نتی بالاخره آخرین نوشتم رو به اشتراک بگذارم؛ پس بلند شدم و با انگیزه و رویی گشاده دست و روم و شستم و دلنشین صبحونه خوردم ... همه چیز خیلی قشنگ و مجلسی پیش میرفت و من با یه لیوان چایی تازه دم در دست به سمت اتاقم رفتم تا اون صفحه روشن پر فایده رو باز کنم ،توی یکسال گذشته واقعا به دردبخور ترین وسیله زندگی من  لبتابم بوده به طوری که کلی ایده های نو و
http://takshops91.ir/product.php?id=3695
حراج عینک بلوتوثی ام پی تری پلیر 4 گیگ
عینک ام پی تری پلیر 4 گیگ 2020
عینک ام پی تری پلیر 4 گیگ

خرید پستی

عینک ام پی تری پلیر 4 گیگ

عینک ام پی تری پلیر 4 گیگ یک عینک کاربردی و هیجان انگیز می باشد ، در کمتر جایی میتوان این مدل عینک را سراغ گرفت.عینک ام پی تری پلیر با طراحی اسپورت و شکیل خود مخصوص جوانان است.کاربرد عینک ام پی تری پلیر بیشتر برای کوهنوردی ، دوچرخه سواری ، دویدن ، گردش ، مسافرت و رانندگی … میباشد.میتوانید به
همون مسیر همیشگی 
لبتاب باز
تو نمازخونه خوابگاه
وبلاگ گردی
و در آخر هوس نوشتن
داشتم به این فکر می کردم حس و حال نوشتنم درسته از خودمه اما انگار نوع نوشته هام رو دارم مخلوطی از تمام وبلاگایی که دوسشون دارم الگو می گیرم
نمی دونم الگو گرفتن اینجوری درسته یا نه
ولی الان واقعا فکر کردم اینجا انگار خودم نیستم
خواستم اینجا به خودم قول بدم که از این به بعد حد اقل تو نوشته ها خودِ خودم باشم
می دونی تو دنیای بیرون ما آدما خیلی سخته خودت باشی
اصلا قشنگ ن
ماین کردن بیت کوین

یکی از نرم افزار هایی که در عرصه ماین کردن بیت کوین میتونه به شما کمک کنه CryptoTab میباشد

این نرم افزار به شما این امکان را میدهد تا با استفاده از سیستم خود بیت کوین ماین کنید و کسب در امد کنید.
این برنامه کاملا رایگان میباشد و هرکسی به راحتی میتواند از ان استفاده کند
روش کار این برنامه اینگونه است که از سیستم شما به عنوان سروری برای جا به جایی بیتکوین استفاده میکند و در عوض مقدار پولی را به شما به عنوان سود میدهد.مصرف اینترن
همه می دونیم که خوندن کتباب خیلی مفیده. برای اینکه میتونیم اطلاعات مفیدی از شون دریافت می کنیم. تکنولوژی در حال گسترش و بزرگ شدن ـه. و خوندن کتاب میتونه بیشتر درک رو آسون تر کنه. میتونیم که کتاب‌ها رو توی دیوایس هایی مثل گوشی های موبایل , تبلت ها و لبتاب ها و یا کیندل ها و… بخونیم. تعداد زیادی کتاب توی فرمت PDF وجود داره که میتونیم از اون ها استفاده کنیم و از مطالب خوب کتاب‌ها بهره ببریم. در ادامه تعدادی از وبسایت های خوب و مفید که کتاب‌های PDF بر
پاسخ : بله ارائه فایل طراحی شده آماده و با کیفیت از طرف کارفرما این امکان وجود دارد مدت زمان نرمال این کار با توجه به برون سپاری آن به زمان تحویل اضافه میگردد. پاسخ : بله شرکت صنایع الکترونیک آرین طراح با تولید گیت های کنترل تردد قابل نصب در فضای بیرون در زیر سایبان می باشند یعنی می بایست از مجاورت با آفتاب و برف و باران محافظت گردد. البته همهی این تکنیکها پیچیده هستند اما شباهتهای بنیادین قابل توجهی دارند. نرم افزار حضور و غیاب کارابان - حضور
نمی دونم این نوشته رو چه طور باید شروع
کنم.کرونا معلوم نیست تا کی مهمون ما باشه و این نگرانی و کسالت همه ما رو درگیر
کرده.به عنوان کسی که زیاد زیست جزیره طوری داشته،فکر کنم بتونم یک سری پیشنهاد
برای گذران روزهاتون در خونه داشته باشم.اگرچه خیلی با خودم کلنجار رفتم که بیام
اینجا بگم یا نه،چون خیلی تمایلی ندارم در مورد کارهایی که در جزیره ام انجام می دم،حرف
بزنم.ولی با این اوضاع چاره ای نیست.

اول اینکه همیشه برای خودتون یک سری پروژه شخصی
داشت
نمی دونم این نوشته رو چه طور باید شروع
کنم.کرونا معلوم نیست تا کی مهمون ما باشه و این نگرانی و کسالت همه ما رو درگیر
کرده.به عنوان کسی که زیاد زیست جزیره طوری داشته،فکر کنم بتونم یک سری پیشنهاد
برای گذران روزهاتون در خونه داشته باشم.اگرچه خیلی با خودم کلنجار رفتم که بیام
اینجا بگم یا نه،چون خیلی تمایلی ندارم در مورد کارهایی که در جزیره ام انجام می دم،حرف
بزنم.ولی با این اوضاع چاره ای نیست.

اول اینکه همیشه برای خودتون یک سری پروژه شخصی
داشت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها